Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Menü

Így szól hozzám a Biblia

Ár:
7.900 Ft (6.220 Ft + ÁFA)

Kiadó: Parakletos
Kiadás éve: 2022
Méret: 210 x 250 mm
Kötés: keménytáblás
Oldalszám: 320

Szállítási díj: 1.200 Ft
Mennyiség:db

Leírás

Kees de Kort képeivel

Tudtad-e, hogy nem csak szavakkal lehet beszélgetni, mesélni? Lehet a tekintettel, a pillantással is. Vagy a mozdulatokkal.  S ha egy festőművész lát valamit, el tudja mesélni az ecsetvonásaival. Ilyen művész a holland Kees de Kort, aki nem tesz mást, mint fest, és a képeivel mesél. És nem akárhogyan. Hanem úgy, hogy téged is bevon, mintha szemtanúja lennél a történetnek. Mert ő szemtanú, amikor élővé teszi a Biblia képeit. Nem kell mást tenned, mint tágra nyitni a szemed, és lapozgatva belefeledkezni egy-egy történetbe.

Az Így szól hozzám a Biblia 10 ószövetségi és 18 újszövetségi történetet mesél el képeivel és rövid, könnyen befogadható szövegeivel. Lapozgatásra, nézegetésre, böngészésre ugyanúgy alkalmas, mint egyéni és közös olvasásra, történetmesélésre. Művészecset gondoskodik róla, hogy a család minden tagja – gyerek, szülő és nagyszülő – átélhesse a történeteket.

Kees de Kort holland festőművész bibliai illusztrációi világszerte ismertek. A modern művészet képi nyelvén ábrázolja a bibliai történetek alakjait, helyszíneit, mégis a bibliai kor hangulatát idézi. Képei a gyermek és felnőtt olvasót, szemlélődőt egyaránt bevonják a bibliai történetek világába.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Jelenleg nem kapható
5.990 Ft
Raktáron
5.990 Ft
Raktáron
5.750 Ft
Jelenleg nem kapható
5.700 Ft
Raktáron
4.990 Ft
Jelenleg nem kapható
4.500 Ft
Jelenleg nem kapható
4.500 Ft
Jelenleg nem kapható
4.500 Ft
Raktáron
4.200 Ft
Jelenleg nem kapható
3.995 Ft
Jelenleg nem kapható
3.990 Ft
Jelenleg nem kapható
3.990 Ft
Raktáron
3.900 Ft
Raktáron
3.900 Ft
Jelenleg nem kapható
3.900 Ft
Raktáron
3.900 Ft
Jelenleg nem kapható
3.500 Ft